Vítáme Vás v Amálčině cukrárně :o)

Dodací podmínky

DODACÍ PODMÍNKY

Objednané zboží bude dle dostupnosti a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu, obvykle do 3 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky, v případě platby předem na účet během následujících 2 pracovních dnů ode dne přijetí platby na náš účet), v případech kdy zboží momentálně nebude na skladě, může být dodací lhůta delší, po domluvě s kupujícím a to u větších šperků až 4 týdny. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu plnění na uvedené místo. Dopravu na určení zajišťuje prodávající prostřednictvím České pošty.

PLATBA A DOPRAVA

Veškeré náležitosti k provedení platby obdržíte na Vaší emailovou adresu po odeslání objednávky nebo při telefonické objednávce. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží.

Platbu za zboží je možné realizovat těmito způsoby:

  • převodem peněžních prostředků na účet prodávajícího
  • na dobírku
  • osobní převzetí zboží

CENA DOPRAVY

dopravce: Česká Pošta

platba na účet: 59,-Kč

na dobírku: 89,-Kč

ODPOVĚDNOST ZA VADY ZBOŽÍ A ZÁRUKA

Zákazník je povinen zkontrolovat při předání stav zboží. Pokud zboží jeví viditelné známky poškození, zákazník je oprávněn zboží nepřevzít. Náhradu škody vzniklé poškozením nebo úbytkem obsahu zásilky lze přiznat jen za podmínky, že adresát (u vrácené zásilky odesílatel), případně jiný příjemce zásilky reklamuje škodu při převzetí zásilky; dodatečná reklamace může být výjimečně uplatněna nejpozději následující pracovní den po dodání za současného splnění dalších předpokladů podle poštovních podmínek pro základní poštovní služby. Osoba reklamující škodu musí současně předložit zásilku a umožnit přešetření rozsahu škody a okolností jejího vzniku.